Een goudsmid werkt met goud, zilver en edelstenen. Maar wat we precies maken en doen, is veel breder dan alleen een ring repareren.
Bij Op Goud Geluk begint veel van ons werk met een idee. Soms komt dat idee van een klant, soms ontstaat het binnen ons eigen atelier. Van een eerste schets werken we toe naar een ontwerp en uiteindelijk naar een echt sieraad.
Van idee naar sieraad
We ontwerpen en maken sieraden voor onze eigen collectie, maar maken ook persoonlijke sieraden in opdracht. Denk aan een bijzondere ring, een hanger met een persoonlijke betekenis of een sieraad waarin oud goud wordt verwerkt.
Ook voor assieraden en herinneringssieraden komen mensen bij ons. Juist bij dit soort opdrachten is het belangrijk om goed te luisteren naar wat iemand wil en samen te zoeken naar een ontwerp dat past.
En natuurlijk maken we ook verlovingsringen en trouwringen. Van een bestaand ontwerp dat we aanpassen tot ringen die helemaal vanaf het eerste idee samen met een klant worden ontworpen.

Ons atelier is onze werkplek
Bij Op Goud Geluk kom je binnen in ons atelier. Hier worden sieraden gezaagd, gevormd, gesoldeerd, gepolijst en afgewerkt. Soms volledig met de hand, soms met behulp van moderne technieken. Boven bevindt zich de showroom met onze eigen collectie sieraden en alle ruimte om rustig in gesprek te gaan met de klant.
Naast ons werk voor onze eigen particuliere klanten werken we ook voor andere sieradenmerken en juweliers. We verzorgen bijvoorbeeld productiewerk, waarbij we ontwerpen van andere merken daadwerkelijk in ons atelier maken of maken de reparaties voor een juwelier.
Dat maakt ons werk lekker afwisselend. Het ene moment werken we aan een persoonlijk sieraad voor een klant, het volgende moment produceren we een serie sieraden voor een ander merk, dan weer repareren we een sieraad dat al generaties in de familie is.

Meer dan alleen sieraden maken
Wat we misschien nog wel het leukste vinden aan ons vak, is dat we steeds iets tastbaars mogen maken van wat voor iemand belangrijk is.
Iemand die binnenkomt met een herinnering aan een dierbare. Met een gevoel dat in een sieraad gevangen mag worden. Met de wens om een bijzondere gebeurtenis te vieren, of simpelweg zichzelf iets moois te gunnen.
Soms begint dat met een bestaand sieraad, soms met een bijzondere gelegenheid en soms met een gevoel dat nog moeilijk in woorden te vangen is. Aan ons de taak om daar samen vorm aan te geven.
Dat is waar het goudsmidsvak voor ons om draait: luisteren, ontwerpen, maken, oplossen en blijven ontdekken.
En dat allemaal vanuit ons atelier in Lelystad.

Benieuwd wat we voor jou kunnen maken?
Of je nu een nieuw sieraad wilt laten ontwerpen, een sieraad moet laten repareren, trouwringen zoekt, een herinneringssieraad wilt laten maken of benieuwd bent wat er met een bestaand sieraad mogelijk is: kom gerust eens langs bij Op Goud Geluk.
We denken graag met je mee. Soms begint een nieuw sieraad namelijk gewoon met een goed idee en een gesprek aan tafel.


