Geelgouden blaadjes
Leaves oorbellen Geelgoud
Leaves-collectie gouden oorstekers
Gouden oorstekers onderdeel van de Leaves-collectie van Op Goud Geluk. Deze oorbellen zijn extra bijzonder, ze zijn namelijk volledig van goud gemaakt. Maar liefst 14 karaats! De gouden oorbellen zijn onderdeel van Leaves, een collectie die wij compleet op de natuur hebben geïnspireerd. Kenmerkend is het blaadje, die in deze oorsteker met verschillende structuren terugkomt. Het sieraad is geschikt voor dagelijks gebruik en zal een subtiele en stijlvolle aanvulling vormen op iedere outfit.
Handgemaakt en hoogwaardig
Een sieraad is altijd meer dan alleen mooi om te dragen: sieraden vormen vaak een mooie herinnering of aandenken. Bij Op Goud Geluk weten wij dit als geen ander. Daarom bieden wij alleen handgemaakte, hoogwaardige sieraden van prachtige materialen om je herrinering eer aan te doen. Naast deze gouden Leaves-oorbellen hebben wij ook de Connected-serie, onze eerste volledig gouden sieraadcollectie!
Omschrijving | Specificatie |
---|---|
Materiaal | Geelgoud |
Misschien ook interessant
Het pronkstuk van de collectie
Leaves ring Geelgoud met ToermalijnDe Leaves-ring is gemaakt van 14 karaats geelgoud. In het midden springt de Toermalijn in het oog: een blauwgroene markiesgeslepen edelsteen.
€ 895,00Verschillende structuren
Zilveren blaadjes